SEVDİĞİM BLOGLAR

Sevdiğim bloglara ait bir derlemedir...
Kriterlere değinecek olursam; güvenilir, kültürlü, Türkçe'yi doğru kullanan, özgün, karbon kopya olmayan, çirkin çekişmelerden uzak kalan, sade tasarıma sahip ve prensip sahibi bulduğum blogları beğenerek okuyorum.

1- Bu Benim Hayatım: Okuduğum ilk blog! Hiç unutmuyorum, blogu keşfettiğim gece sabaha kadar bütün arşivi okumuştum. Hızla akıp giden bir günün ardından satır aralarını keşfedip ince gözlemlerde bulunabilen, edebi ve kültürel açıdan da tatmin edici bir bog.

2-Salıncakta İki Kişi: Blog dünyasının en istikrarlı ve en prensipli "blog sahibesi". Severek -neredeyse yazmaya başladığı ilk günden beri- okuyorum, ilham alıyorum!

3-Journey to Blue: Ankara'yı en iyi yaşayan klas kadın Dilara. Feyzalmamak elde değil!

4-Pucca Günlük: Keşfettiğim gün bir solukta tüm arşivini okuduğum, beni en çok güldüren cin fikirli, zeki blog!

5-Decaf Latte: Nilüfer'in Şekerleri olarak başlayan, Decaf Latte olarak devam eden son derece özgün ve sanatçı eli değdiği her halinden belli olan tatlı blog.

6-Nil Ertürk: Söyleyecek çok şey var aslında. Çalışkanlığı ve titizliğiyle beni etkileyen nadir bloggerlardan. Her şeyiyle örnek oldabilecek kapasitede olduğunu düşündüğüm güzel blogger!

7-Biyonik Kedi: İki blogunu da sürekli kıkırdayarak okuduğum lafı gediğine koyan yegane blog!

8-Crebro: İlgi duyduğum bir alanda ufkumu genişleten, ilham veren yaratıcı blog!

9-Hesionka: DIY konusunda "en temiz" çalışan, özgünlüğüyle dikkatimi çeken bir "tasarımcı".

10-Kendi alanımdaki bolgları okumuyorum desem bir çogunuza inandırıcı gelmeyebilir bile... İş konusunda da böyleyimdir ben. Kendi yaptığım programı bile izlemiyorum! Daral geliyor bölye, basıyorlar :) İzlediğim iki blog var sadece: İlk olarak prensipli ve profesyonel yaklaşımını takdir ettiğim Makyaj Çantam; ikinci olarak da yaptığı alışverişleriyle ve ürün seçimleriyle kendime çok yakın bulduğum KozmoSim!Sevgiler

  Araştıran 

1 yorum:

Adsız dedi ki...

adimi burada gorunce acaip gurur duydum, mutlu oldum. duygular kar$ilikli. cok tesekkurler.