26 Ocak 2009 Pazartesi

Everyday Minerals Siparişim !!!


Bu yazı tam da istediğim gibi olmayacak. Saat geç oldu ve de benim sabah erken kalkmam gerekiyor ama yazmadan da edemiyorum. Neden yazmadığıma dair onlarca mail aldım; kimine cevap verdim, kimini ise sadece okudum -cevaplayacak vaktim olmadı- . Geçtiğimiz hafta iki siparişim birden elime ulaşınca hemen yazayım dedim. Bu arada bloga yazmadığım süreçte alışveriş yapamadım, yani yapıp da yazmamış değilim !!!
Konuya dönersem; Everyday Minerals adından da anlaşıldığı üzere mineral kozmetik markası. Bir yıldır bu markayı kullanıyorum; allık ve farlarını çok beğeniyorum. Fondöten ve de concealerları da gayet başarılı. Bu siteden kaçıncı alışverişim hiç bilmiyorum - ablama da alıyoruz- !!!
Türkiye shippingi aldığınız ürüne göre değişiyor. Express ya da Pirority seçme şansınız da var; tabii firstclass'a göre fiyatlar ikiye üçe katlıyor. Bir fırça, İki büyük boy, dokuz orta boy, altı mini boy ürüne toplamda 12 dolar shipping ödedim. Paket 8 günde sapasağlam elime ulaştı.
Sevgiler
{arastiran}

5 yorum:

Meral dedi ki...

Gei dönmenize çok sevindim.Merakla takip ediyorum yazılarınızı...

Araştıran dedi ki...

Çok teşekkür ederim !!!

s dedi ki...

acaba siparişleriniz ulaşım dışında ne kadar tuttu?

blogunuz çok hoş bu arada. benim gibi yurtdışından sipariş vermeye korkanlar için de ideal.

sevgiler

aslı

Araştıran dedi ki...

Toplam fiyatı hatırlamıyorum ama benim siparişim şöyle; EDM Allık 8 dolar+ 2 tane far 2.5x2 = 5 dolar. Toplam 13 dolar etmişti. Fotoğrafta gördüğünüz diğer iki far hediye gelmişti.

özgür'ce dedi ki...

pardon ben yeni takip ediyorum merak ettim bu ödemeleri nasıl yapıyorsunuz yani gelince gümrükte mi ya da sipariş verirken kartla mı
türk banklarının kartları geçiyor mu ya da başka bir yolla mı just make up ı da tamamen okudum fakat anlamadım vaktiniz olursa bilgi atarsanız sevinirim
çok güzel hazırlamışsınız tebrikler
tesekkurler