1 Mart 2009 Pazar

Siz Türkçe Yazın, O İngilizce'ye Çevirsin !!!

Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi ???
Belki sizler biliyorsunuz ama ben bu araca daha yeni rastladım ve de inanılmaz kullanışlı buldum. Google'a bir demet teşekkür !!!
Google Translator
İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çeviri imkanınız var -ve daha bir çok dile-Elbette ki size mükemmel çeviriler yapmaz ama en azından sitelerle basit sorular sorarak mailleşebilir, cevaplarını da buraya kopyalayarak -mail uzunsa üçer cümlelik gruplar halinde yapmanızı tavsiye ederim- kendi kendinize işlerinizi halledebilirsiniz !!!

Sevgiler...

P.S. Bana çeviri yapmam için o kadar çok mail geldi ki -elbette ki yardımcı olamadım- burayı görünce çok sevindim. Çünkü insanları eli boş döndürmekten son derece sıkıntı duyuyordum.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

neden yazı yazmıyorsun artık..

PembeSekerr dedi ki...

Google güzel bir iş çıkarmış ama bazı çevirileri gülmekten yerlere yatırıyor insanı

kkkk dedi ki...

cok isime yarayacak saol

Adsız dedi ki...

canim ben senin o guzel yanaklarindan opuyorum ve kocaman kucakliyorum.harikasinnnn!!ben bilmiyordum her zamanki gibi:)))gec ogrendim ama iyi oldu.okadar fazla cevrilmesi gereken cumlem varki farkli dillerde.

Adsız dedi ki...

bu site benzerlerinden daha iyi,yalnız Türkçeden ing.e çevirmede daha başarılı, ingilizce'den Türkçe'ye çeviri yaptığında anlamsız çeviriler yapıyor.
sena..