20 Ağustos 2009 Perşembe

-Konu Dışı-

Maillerimi okurken, aniden bir işim çıkıca sizlere cevap yazamandan mail adresimi kapatmak zorunda kalıyorum. Eğer ki cevaplanacak* mailleri işaretlemezsem de daha sonraları gözümden kaçıyor maalesef. Lütfen bu durumu yanlış algılamayın. Zaten kafamda bir sürü tilki geziyor !!!
Burada 11 kişiyi işten çıkarttılar, aralarında benim de olmam gerekirken son anda yırttım diyebilirim. Gece çalıştığım programım bitti, yani akşam altıda işten çıkıyor olacağım. Bu da kendime ve de sizlere daha fazla vakit ayırabileceğim anlamına geliyor :)
Zaten bu aralar bir yolunu bulup sık sık yazı yayınlamaya çalışıyorum. Mail2blogger sağolsun, işimi çok kolaylaştırdı :) Google Reader düzenlemesi yapmak da henüz dün aklıma geldi. Oradan kimsenin bloguna girmeden güzel güzel okuyabiliyorum her şeyi. İşlerim de bu hafta daha hafif olduğundan site araştırmalarına daha çok vakit ayırabildim. Çok güzel siteler buluyorum ama, ben fiyatlar da uygun olsun istediğimden acaba yazmasam mı diye de çok tereddüt ediyorum. Kendime ait bir masam olmadığından başka birininkinde oturuyordum. Şimdi de başka birinin masasına geçtim. Burası Q klavye ve de ben Q klavyede bayağı hızlıyım. F'de yazarken Q'dan daha yavaşım ve de haliyle acele bir şekilde yazı yazmam çok zor oluyordu. Belki bu sayede daha fazla yazı ekleyebilirim bloguma :))
Blogumun doğumgünü şerefine bazı planlarım var ve de inşallah bunları hayata geçirebilirim. Mesela temamı değiştirebilirim, ondan sonra yarışma yapabilirim...Hıımmm... Düşünüyorum işte. Gerçi temamı çok beğeniyorum ben, ellerime sağlık :) Yeni yapacağım tema da tamamen bana ait olacak, hazır bir şeyler kullanmak istemiyorum. Bu temamı da kaydedip, olası sıkılmalar konusunda devreye sokacağım. Yarışma konusunda ise kararsızım aslında. Her şeyden önce hediye verme koşullarını ve de kimlere verebileceğimi düşünüyorum. Burayı hiç okumayıp da sırf hediye veriliyor diye katılan birine gitsin hiç istemem. Ne bileyim işte, bu işler hassas işler.
Bu arada ekleyeyim, hediye verecek olursam bu karışık bir şeylerden oluşacak. İçlerinde makyaj malzemesi olmayabilir de... Öyle çok bi'şey beklemeyin :) Zaten en son isteyeceğim şey sadece hediye kazanma aşkıyla tutuşup buraya doluşacak olan insanlar olacaktır :)

Sevgiler...

*Site adı soranlar hariç!

3 yorum:

just_gulsum dedi ki...

yarışma konusunda sana katılıyorum.sırf yarışma icin siteyee doluşulması dogru degil.buraya emek veren,sürekli takip eden birinin hakkı olduguna inanıyorum bende.tabi nacizane fikrim.son söz senin.blog sahibesi sensin ne de olsa:)
ben katılmayı düşünmüyorum.cünkü fazla yorum yazmıyorum emek vermiyorum açıkcası,
ama bildigim tek şey var.hergün belkide 4-5 kere giriyorum bu bloga,yeni bişeyler varmı diye.yeni bir konu oldugunda cocuklar gibi şenim:)) cünkü okumaktan en keyif aldıgım blog burası.

rusi dedi ki...

araştıran selam yeniden başlamana çok sevindim cutesygirl diye bir site var ayakkabılar için baktım ama kalitesinden emin olamadım. bilgin varmı bu site hakkında..

Flame dedi ki...

Ürünlerim geldi canım..
Tekrar teşekkürler..

Link: http://modayadair.blogspot.com/2009/08/eco-tools-ve-elf-alsverisim.html