1 Eylül 2009 Salı

Yaz Bitti!

Herkes EcoTools'una kavuştu sanırım :)
Hatta kavuşanlardan biri de -bir demet moda- kendi blogunda cicilerini anlatmış -güle güle kullan- !
 
Şu sıralar alışveriş yapmıyorum. Bundan bir kaç hafta önce aldıklarımı da buraya yazmadım. Strawberry'den Lancome Fatale yeşil rimel almıştım. Bir de EcoTools'cu siteden ELF ciciler alımıştım. Onları zaten just-makeup'ta tanıtacağım :) Alışveriş ve de site konusunu tekrardan açmaya gerek yok bence... Zaten maillerden hala başımı alamıyorum. Ben blogumun çok az bir izleyici kitlesi var sanıyordum -bana göre çok da  diğer bloglarla kıyaslarsak az:)- meğersem ne çokmuşsunuz :)
Bu arada fikirlerime güvenip bana soru soranlar oluyor. Aslında onları isim vermeden burada cevaplamayı düşünüyorum. Zaten soruyu soranlar cevapların onlara verildiğini anlar. Hem bu sayede aynı konudan bir çok kişi faydalanmış olur.
Anketin bitmesine bir kaç gün var. Aslında çoktan bitmesi gerekirdi ama baktım ki bir sürü cevap geliyor ve de gelmeye devam ediyor ben de süresini uzatmak istedim :)
 
Bu arada yeni bir tema hazırladım ama beğenmedim. Bana biraz deneysel geldi:)) Temayı uygulayacağım günü sizlere bildireceğim. Yanında da bir anket  olacak. Beğeni oranı yüksek çıkarsa o tema kalacak.
 
Şimdilik hoşça kalın; sevgiler...

3 yorum:

Güz Çiğdemi dedi ki...

bi tek ben kavuşamadım heralde ürünlerime :( bugün yarın gelir heralde.sitesinde 18/08/09 de yola çıktığı yazıyodu.

Lady A_Z_D dedi ki...

ben hala kavuşamadım mail göndermiştim size ama cevap alamadım umudumu kaybatmeden bekliyorum hala sizden cevap

Irazca dedi ki...

ben de bekliyorum, 18ağustosta verdim inş. gelecek, makyaj günlüğü'nünki geldi :)):)